O nas

Jesteśmy studiem tańca, które swoją misję widzi w przybliżeniu i propagowaniu nowoczesnej i coraz popularniejszej formy fitnessu zwanej Pole Dance, łączącej w sobie elementy gimnastyki, akrobatyki, zmysłowego tańca oraz świetnej i relaksującej rozrywki. Do ćwiczeń i tańca wykorzystuje się specjalnie zaprojektowaną do tego celu pionową rurę zwaną dance pole.

Pole Dance (inaczej taniec na rurze, taniec przy rurze) jest formą aktywności sportowej i jako taka z jednej strony pozwala wymodelować figurę (płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki), spalić tkankę tłuszczową (podczas godziny tańca spala się od 300 do 500 kalorii), poprawić siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni oraz koordynację ruchową a z drugiej posiąść nowe umiejętności taneczne, rozwinąć już posiadane, czy wręcz odkryć w sobie nowe kreatywne podejście do tańca. Do tego wszystkiego pozwala zwiększyć pewność siebie poprzez rozwój swojej kobiecości i seksapilu.

Ten nowoczesny rodzaj fitnessu jest daleko bardziej uniwersalny niż tradycyjne jego formy typu aerobik a przy tym stanowi świetną zabawę i nie kładzie takiego nacisku na obciążenie wydolnościowe organizmu.

Profesjonalne sesje zajęciowe prowadzimy w małych, kameralnych grupach, co gwarantuje indywidualne i uważne podejście do każdej z uczestniczek. Sesje prowadzone są przez instruktorki z bardzo bogatym doświadczeniem tanecznym (biorące udział w różnego rodzaju warsztatach i zawodach Pole Dance) oraz świetnie obeznane z tematyką Pole Dance i Pole Fitness.

Nasze Studio wyposażone jest w wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt X-Pole Xpert, by uczestniczki mogły osiągnąć wysoki stopień umiejętności oraz zadowolenia z zajęć.

Zajmujemy się również organizacją oprawy tanecznej imprez typu bankiety, targi, imprezy okolicznościowe, dyskotekowo-klubowe oraz na miejscu w studio wieczorów panieńskich, imprez urodzinowych itp.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, organizatora pierwszych oficjalnych Mistrzostw Polski Pole Dance.

Mieścimy się w centrum Poznania, przy Starym Rynku.

Honorujemy karty MultiSport oraz OKSystem

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego profilu na  

Serdecznie zapraszamy.