Pole DanceSesje treningowe i zajęcia Pole Dance przeznaczone są dla kobiet chcących nauczyć się wyrażać siebie w nowoczesnym tańcu na rurze z wykorzystaniem figur o różnorodnym stopniu zaawansowania i trudności. Od predyspozycji i indywidualności samej uczestniczki w dużej mierze zależy styl oraz charakter (który pomożemy znaleźć i wykreować) jaki nada swojemu tańcu. Naciski można położyć na sportowy aspekt tańca na rurze lub bardziej zmysłowy, jak również wykorzystywać elementy ich obu. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką. Wraz ze wzrostem poziomu zaawansowania uczestniczek przygotowujemy odpowiednio dobrane do muzyki układy choreograficzne, wykorzystujące ich nabyte na wcześniejszych zajęciach umiejętności.

Wszystkie zajęcia Pole Dance dostosowane są do indywidualnych predyspozycji oraz stopnia zaawansowania uczestniczek. Przed przyjściem na zajęcia nie należy smarować ciała balsamami, olejkami, kremami itp. Wszelką biżuterię i inne przedmioty mogące zarysować powierzchnię rurek należy zostawić w szatni. Zalecany strój - odzież nieograniczająca ruchów typu krótkie spodenki, top sportowy, t-shirt itp. Obuwie: sportowe na płaskiej podeszwie, sportowe "baletki" itp., można też ćwiczyć w skarpetkach lub boso. Dla osób regularnie ćwiczących zalecane jest posiadanie ochraniaczy na kolana lub czegoś co spełniałoby taką funkcję. Prosimy o zabranie własnego ręcznika oraz wskazane jest zabranie ze sobą butelki wody mineralnej.

Sesje zajęciowe prowadzone są na oryginalnych profesjonalnych rurach X-Pole Xpert (statyczno-obrotowe). Do dyspozycji uczestniczek dostępne są również specjalne materace asekuracyjne.